Czy warto mieć konto Netflix na 60 dni?

konto netflix 60 dni

Dlaczego Netflix rozprawia się z udostępnianiem haseł?

Konto Netflix 60 dni

Warunki i usługi Netflix stanowią, że konto jest przeznaczone do użytku osobistego i niekomercyjnego z hasłami, które nie mają być udostępniane osobom spoza gospodarstwa domowego. Netflix aktywnie stara się, aby klienci płacili za usługi.

W 2020 r. najpopularniejsza na świecie usługa przesyłania strumieniowego Netflix zyskała prawie 37 milionów nowych subskrybentów dzięki globalnej pandemii i hitom, takim jak Tiger King i Money Heist. Netflix 60 dni odnotował również przychody w wysokości 25 miliardów dolarów i zysk w wysokości prawie 2,8 miliarda dolarów.

Konto Netflix 180 dni

Pomimo sukcesu Netflix 60 dni wydaje się również ograniczać kradzież na platformie. Na początku tego miesiąca niektórzy użytkownicy otrzymali wiadomość: „Jeśli nie mieszkasz z właścicielem tego konta, musisz mieć konto, aby móc dalej oglądać”. Użytkownicy muszą następnie zweryfikować swoje konto za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego za pomocą kodu wysłanego na telefon lub e-mail posiadacza Konto Netflix 180 dni.

Rzecznik powiedział, że test, pierwszy tego rodzaju, który umożliwia udostępnianie haseł, polega na upewnieniu się, że konta są używane przez osoby do tego upoważnione. Test jest obecnie w fazie próbnej, a firma nie podjęła jeszcze decyzji o jego uruchomieniu.

netflix 60 dni

Dlaczego Netflix to robi?

Warunki i usługi Netflix 60 dni stanowią, że konto jest przeznaczone do użytku osobistego i niekomercyjnego z hasłami, które nie mają być udostępniane osobom spoza gospodarstwa domowego. Zdają sobie jednak sprawę, że udostępnianie haseł jest powszechne i nie jest jasne, ilu użytkowników korzysta z platformy z naruszeniem jej warunków.

W 2019 r. szef produktu Netflix Greg Peters zwrócił uwagę na problem udostępniania haseł — większość użytkowników udostępnia hasła znajomym i rodzinie. Chociaż z tego powodu trudno jest kontrolować dalsze udostępnianie haseł i autoryzację nowych urządzeń, istnieje również ryzyko naruszenia prywatności i bezpieczeństwa cyfrowego pierwotnego klienta.

Netflix 60 dni

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe umożliwia użytkownikom udostępnianie kodów i chociaż może to być niewielka niedogodność, zapewnia, że ​​właściciel konta głównego jest świadomy, że jego konto jest używane przez osobę, którą upoważnił.

Objaśnienie koronawirusa Jak kryzys rosyjsko-ukraiński wpływa na ceny ropy i rynki akcji. Kontrowersje wokół bungalowu Narayana Rane’a w Bombaju. Co oznacza etap endemiczny i jak daleko są do niego Indie?

konto netflix 60 dni

Ale dlaczego teraz?

Udostępnianie haseł nie jest nowością w serwisie Netflix ani żadnej innej witrynie opartej na subskrypcji. Dlaczego więc konto Netflix 60 dni podejmuje teraz działania? Ponieważ wzrost po pandemii prawdopodobnie się spłaszczy, Netflix może mieć trudności z pozyskiwaniem nowych płatnych klientów, zwłaszcza że ma do czynienia z silną konkurencją ze strony innych platform streamingowych, takich jak Disney+ i Prime. Oryginalna seria Netflix nadal dominuje na rynku, ale ich pozycja spada po ostrej konkurencji ze strony uznanych i atrakcyjnych marek, takich jak Marvel i Star Trek. Dzięki szybkiemu wzrostowi i rosnącej popularności Disney+ prawdopodobnie dogoni Netflix do 2025 roku.

Ponieważ konto Netflix 60 dni walczy o utrzymanie dominacji na rynku, utrata znacznych przychodów przez osoby korzystające z jego usług i niepłacenie za nie poważnie zagraża jego przyszłości. Analitycy twierdzą, że klienci rezygnujący z subskrypcji stanowią największe ryzyko dla Netflix 2021.

Chociaż test ten pozostaje w fazie próbnej, może być zbyt wcześnie, aby określić jego sukces. Pokazuje, że konto Netflix 60 dni aktywnie stara się zapewnić, aby klienci płacili za usługi. Jak to robią, pozostaje pytaniem.