Doświadczona agencja detektywistyczna – Kraków

agencja detektywistyczna kraków

Zapewnienie wspólnego pożycia w sprawach o alimenty. Wiele osób zdaje sobie sprawę, że ponowne małżeństwo może zakończyć alimenty byłego małżonka, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że konkubinat po rozwodzie może również wpłynąć na alimenty. W Krakowie, o ile nie określono inaczej w umowie ugody majątkowej lub na mocy orzeczenia sądu, jeżeli wspierany małżonek zaczyna zamieszkiwać z kochankiem, traci on prawo do alimentów. Nasza Agencja Detektywistyczna Kraków spotkała się z taką sytuacją wiele razy.

Agencja detektywistyczna Kraków

Kohabitacja oznacza, że ​​dwoje ludzi żyje razem w związku podobnym do męża i żony. Posiadanie chłopaka lub dziewczyny, z którą się od czasu do czasu przebywa, nie kwalifikuje się jako konkubinat. Sądy częściej stwierdzają, że dwie osoby żyją w konkubinacie, jeśli w pełnym wymiarze czasu dzielą to samo miejsce zamieszkania, pozostają w związku uczuciowym lub seksualnym i dzielą finanse podobne do małżeństwa.

Jest to szczególnie ważna kwestia, biorąc pod uwagę, jak wiele par decyduje się żyć razem, a nie małżeństwo. Odsetek małżeńskich gospodarstw domowych w Krakowie spadł do historycznego minimum; cytowane dane ze spisu ludności 48 procent gospodarstw domowych w 2014 r. stanowiły pary małżeńskie. Liczba gospodarstw domowych w związku małżeńskim spadła do 48 procent w 2014 roku z wysokiego poziomu około 72 procent w 1960 roku.

Biuro Detektywistyczne w Krakowie

Budując przypadek, który pokazuje wspólne zamieszkiwanie, trzeba zrozumieć, że zajmie to trochę czasu. Zebranie solidnych dowodów w celu udokumentowania prawdy może być trudne i czasochłonne; zwłaszcza wiedząc, że były małżonek pobierający alimenty dołoży wszelkich starań, aby ukryć tę zmieniającą sytuację finansową informację.

detektyw Kraków

Agencja Detektywistyczna Kraków to doświadczona firma śledcza, która rozumie złożoność i specjalistyczne usługi potrzebne w dochodzeniu w sprawie konkubinatu. Nasz zespół zapewni Państwu najwyższy stopień profesjonalizmu i doświadczenia, co z kolei przekłada się na wysoki stopień sukcesu. Bardzo niewielu śledczych rozumie, czego chcą sądy. Nasza ekspertyza w sprawach dotyczących wspólnego pożycia dostarcza informacji potrzebnych do przekonania sędziego, że twój były żyje w konkubinacie na podstawie dowodów, a nie plotek.

Detektyw Kraków

Nasza reputacja rzetelności i uczciwości wśród ubezpieczycieli, kancelarii prawnych, korporacji, podmiotów gospodarczych i osób prywatnych sprawia, że ​​Agencja Detektywistyczna Kraków jest szanowaną firmą w całej branży. Obsługujemy cały kraj w od województwa małopolskiego do wszystkich okolicznych i możemy świadczyć usługi dochodzeniowe w całym kraju dzięki sieci wysoko wykwalifikowanych prywatnych detektywów w Krakowie, specjalistów dochodzeniowych i licencjonowanych współpracowników. Nasz oddany profesjonalny personel jest tutaj, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby dochodzeniowe.

DOCHODZENIA W ZAKRESIE NADUŻYĆ UBEZPIECZENIOWYCH PRACOWNIKÓW

Tego typu dochodzenie Agencja Detektywistyczna Kraków towarzystwa ubezpieczeniowe i duże korporacje wykrywają osoby powołujące się na fałszywe obrażenia i otrzymujące rentę inwalidzką. Nic nie zastąpi solidnych dowodów wizualnych, aby zaoszczędzić firmom tysiące dolarów na nieuczciwych roszczeniach. Nasze pełne dochodzenie obejmuje:

  • Nadzór
  • Zdjęcia/wideo
  • Raporty szczegółowe
  • Zeznanie świadka

 

agencja detektywistyczna kraków
Komplikacje pracownicze można najlepiej opisać jako sytuację, w której pracownik dozna urazu lub choroby związanej z pracą. Ubezpieczenie od odpowiedzialności pracowniczej obejmuje następnie pracownika w przypadku wypadku związanego z pracą. Ubezpieczenie to zapewnia zwrot rachunków i wydatków medycznych pracownika wraz z wynagrodzeniem. Niektóre osoby korzystają z systemu, w tym pracownik, pracodawca, a nawet świadczeniodawca. Skorzystanie z systemu zostałoby uznane za oszustwo w zakresie odszkodowań pracowniczych. Oszustwo związane z odszkodowaniami pracowniczymi ma miejsce, gdy pracownik lub pracodawca kłamie na temat urazu lub choroby, która miała miejsce w miejscu pracy. Oszustwo ma miejsce, gdy ktoś składa fałszywe zgłoszenie, wiedząc, że informacje, które podaje lub uzyskuje, są nieprawdziwe i naruszają prawo.

Konserwatywnie oszustwa kradną 80 miliardów dolarów rocznie we wszystkich liniach ubezpieczeń. Oszustwa stanowią około 10 procent strat z tytułu ubezpieczeń majątkowych i kosztów likwidacji szkód każdego roku. Oszustwa związane z wypadkami majątkowymi wynoszą zatem około 34 miliardów dolarów rocznie. (Instytut Informacji Ubezpieczeniowej, wrzesień 2017). Detektyw Kraków może dostarczyć Ci prawdę, której potrzebujesz.