Od czego zacząć ucząc się pływać?

water-gcea4faa14_1280

Od czego zacząć, jeśli uczę się pływać?

Sesja prywatna  to fantastyczne miejsce, aby zacząć, porozmawiać z trenerem i dowiedzieć się, gdzie dokładnie jesteś, i porozmawiać o swoich celach. Jeśli dobrze radzisz sobie w środowisku grupowym, nasze obozy letnie mogą być dla Ciebie idealnym punktem wyjścia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednią opcję. Cieszymy się, że możemy powitać Cię w społeczności pływackiej.

Gdzie mogę znaleźć ludzi do pływania na wodach otwartych?

Chcielibyśmy powitać Cię w jednym z naszych oddziałów na wodach otwartych  , gdzie poznasz wielu pływaków na wodach otwartych. Możesz również zajrzeć na stronę, która zawiera listę pływalni społeczności, o których wiemy.

Dlaczego tak trudno jest mi szybko pływać, skoro jestem silnym sportowcem?

Szybkie i efektywne pływanie dla niemowląt opiera się na technice, a po prostu próba jak najszybszego obrócenia rąk często daje odwrotny skutek i faktycznie spowalnia. Dlatego twój poziom sprawności może być wysoki, ale to nie pomoże ci pływać szybciej, dopóki nie poświęcisz czasu na zwolnienie i zrozumienie techniki i budowanie stamtąd.

Jak pokonać strach przed meduzami?

Narażenie wydaje się być najlepszym sposobem radzenia sobie z nerwowością wokół meduz i innych stworzeń morskich. Jeden z członków naszej społeczności mówi, że wyobraża sobie meduzę jako osobistą drużynę , która ją dopinguje, co jest wspaniałym sposobem na odwrócenie tego strachu.

Jak trenować do długiego pływania?

Jeśli trenujesz do maratonu na 10 km lub innego wyzwania pływackiego, możesz zarejestrować się jako członek i uzyskać dostęp do naszego planu treningowego na 10 km. Lub skontaktuj, aby porozmawiać o spersonalizowanym szkoleniu. Jeśli jesteśmy wystarczająco zainteresowani konkretnym wydarzeniem, rozważymy utworzenie sesji drużynowych skupionych wokół tego wydarzenia, więc skontaktuj się z nami, jeśli masz na myśli wydarzenie, ponieważ inne osoby mogły wyrazić zainteresowanie, a my możemy stworzyć dla Ciebie pakiet szkoleniowy.

Czy pływanie w zimnej wodzie na otwartej wodzie jest dla ciebie dobre?

Pływanie w zimnej wodzie na otwartej wodzie ma wiele zalet, począwszy od zwiększonego krążenia krwi, a skończywszy na stworzeniu radosnego naturalnego haju. Ponadto spalasz kalorie, a także tworzysz pozytywne ujście dla radzenia sobie ze stresem. Istnieje oczywiście ryzyko związane z pływaniem w zimnej wodzie i nigdy nie należy pływać samotnie.